Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pobołowice-Kolonia

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa Kumów Majoracki

Kumów Majoracki(Pobołowice-Kolonia + 9 km)

47 000 zł8 000 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowym, dla której zostały już wydane dokumenty o warunki zabudowy. Wystarczy pozwolenie na budowę i stawiasz swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wola Uhruska

Wola Uhruska(Pobołowice-Kolonia + 30 km)

2 000 000 zł688 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 991 m²

Działający biznes | franczyzowy market spożywczy | budynek użytkowy | dwa lokale W urokliwej miejscowości gminnej o charakterze wypoczynkowym i agroturystycznym, gdzieś pomiędzy Chełmem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Staw(Pobołowice-Kolonia + 24 km)

309 000 zł72,50 m² 4 262,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 784 m²

Dom + działka 48 ar | 5 km od Chełma | Staw Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Staw (powiat chełmski), zaledwie ok. 5 km od Chełma, składająca się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Przejazdowa

Rejowiecka,Chełm(Pobołowice-Kolonia + 17 km)

995 000 zł163 m² 6 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Dom jak z katalogu 163 m piękny taras i ogród Są domy, które się urządza i są takie, które już od progu robią efekt wow. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Czerniejów

Czerniejów(Pobołowice-Kolonia + 4 km)

250 000 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku i gwaru miasta? A mimo to cenisz sobie szybki dojazd do pełnej infrastruktury? Mamy nieruchomość wartą Twojej uwagi. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Stójło(Pobołowice-Kolonia + 25 km)

139 999 zł80 m² 1 749,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 201 m²

Urokliwe Siedlisko z drewnianym domem - Stójło, gmina Siennica Różana, powiat krasnostawski, województwo lubelskie. To miejsce zachwyca naturalnym krajobrazem, ciszą oraz bliskością przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kościuszki,Chełm(Pobołowice-Kolonia + 17 km)

330 000 zł61,19 m² 5 393,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,60m2 znajdujące się na osiedlu XXX- lecia w Chełmie w powiecie Chełmskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kamień(Pobołowice-Kolonia + 7 km)

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W kamieniu, gmina kamień, powiat chełmski, województwo lubelskie Do sprzedania 5 działek budowlanych, możliwość zakupu w całości lub pojedynczych działek. 1) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Korczaka

Śródmieście,Chełm(Pobołowice-Kolonia + 17 km)

220 000 zł38,50 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w domu wielorodzinnym z niezależnym wejściem, co zapewnia wygodę i większą prywatność. Lokal składa się z ganku, kuchni przechodniej, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobołowice-Kolonia

Pobołowice-Kolonia,lubelskie

305 000 zł85 m² 3 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczego, całorocznego domu 85m2 położonego w urokliwej okolicy przy rzeczce Krzywólka. Nieruchomość o powierzchni 2020 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja Dolna,Chełm(Pobołowice-Kolonia + 17 km)

244 000 zł48 m² 5 062,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na 4 piętrze w bloku przy al. J. Piłsudskiego w Chełmie. To idealna propozycja dla rodziny, pary, a także jako inwestycja pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij